Wyślij plik do wyceny

Aby zlecić tłumaczenie pisemne należy przesłać tekst lub skan dokumentu na adres e-mail, drogą pocztową lub dostarczyć osobiście do siedziby kancelarii w celu określenia kosztu tłumaczenia.

Wyślij plik do wyceny

UWAGA! W przypadku tłumaczeń przysięgłych wymagane są oryginały dokumentów. Jeśli dokumenty zostaną wcześniej dostarczone drogą elektroniczną, przy odbiorze tłumaczenia należy okazać oryginały dokumentów.

Opłać fakturę proforma

Po przesłaniu dokumentu do wyceny klient otrzymuje darmową wycenę oraz informację o przewidywanym terminie realizacji tłumaczenia.

Po akceptacji wyceny i potwierdzeniu zlecenia, klient otrzymuje fakturę proforma, po której opłaceniu przystępujemy do tłumaczenia.

Odbierz tłumaczenie

Tłumaczenia w postaci wydruku komputerowego lub w formie elektronicznej mogą być odebrane osobiście w siedzibie kancelarii lub dostarczone bezpłatnie pod wskazany adres na całym świecie za pośrednictwem poczty, poczty kurierskiej lub poczty elektronicznej.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka dotyczy przesyłki pocztowej zwykłej/priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Na życzenie klienta istnieje możliwość zamówienia przesyłki kurierskiej/ekspresowej za dodatkową opłatą.

Płatności za wykonane usługi przyjmowane są gotówką w siedzibie kancelarii,

a w przypadku zamówień online oraz wysyłki tłumaczenia drogą pocztową – za zaliczeniem pocztowym lub przelewem na następujące konto bankowe:

Odbiorca:

CLEVER CONSULTING MARCIN GNIEDZIEJKO
ul. Miła 13, 10-687 Bartąg

Konto nr: 74 1140 2017 0000 4502 0250 0510

Bank:

MBANK S.A.
SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

Tłumaczenie ustne

Aby zlecić tłumaczenie ustne prosimy o kontakt przynajmniej na tydzień przed planowaną datą tłumaczenia.